SZMM3Z22VT1GX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
SZMM3Z22VT1GX
JLCPCB Part #
C3734517
Package
SOD-323
Description
1 Independent 20.88V~23.17V 22V 300mW 50nA@17V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS