BZV55-C7V5,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C7V5,115
JLCPCB Part #
C426817
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 400mW 7.5V 7V~7.9V SOD-80C Zener Diodes ROHS