BZX84J-C13,115
MFR.Part #
BZX84J-C13,115
JLCPCB Part #
C551001
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 12.4V~14.1V 13V 550mW SOD-323F Zener Diodes ROHS