PMEG3005EL-QYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG3005EL-QYL
JLCPCB Part #
C42188525
Package
DFN1006-2
Description
30V 3A 500mA 500mV@500mA 500uA@30V DFN1006-2 Schottky Diodes ROHS