MM5Z6V2T5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z6V2T5GF
JLCPCB Part #
C3736467
Description
1 Independent 300mW 3uA@4V 6.08V~6.32V 6.2V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS