BZX84W-C3V9F
MFR.Part #
BZX84W-C3V9F
JLCPCB Part #
C551148
Description
1 Independent 275mW 3.7V~4.1V 3.9V 3uA@1V 90Ω ±5% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS