BZX84W-B3V9F
MFR.Part #
BZX84W-B3V9F
JLCPCB Part #
C551074
Description
1 Independent 275mW 3.82V~3.98V 3.9V 3uA@1V 90Ω ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS