BZX84W-B3V3F
MFR.Part #
BZX84W-B3V3F
JLCPCB Part #
C551070
Description
1 Independent 275mW 3.23V~3.37V 3.3V 5uA@1V 85Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS