BZX84W-C12F
MFR.Part #
BZX84W-C12F
JLCPCB Part #
C551112
Description
1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 25Ω 275mW ±5% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS