BUK7528-100A,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7528-100A,127
Description
100V 166W 256pF 28mΩ@10V 3.1nF 378pF 47A 4V@1mA N-Channel - MOSFETs ROHS