BUK9520-100A,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK9520-100A,127
Description
100V 200W 20mΩ@5V 2V@1mA 400pF 542pF 6.385nF 63A N-Channel - MOSFETs ROHS