BUK7535-100A,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7535-100A,127
Description
100V 149W 2.535nF 205pF 301pF 35mΩ@10V 41A 4V@1mA N-Channel - MOSFETs ROHS