BUK7575-100A,127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7575-100A,127
JLCPCB Part #
C17275442
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.21nF 100V 110pF 150pF 187mΩ@10V 23A 4V@1mA 99W N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS