BUK663R5-55C,118
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK663R5-55C,118
Description
11.516nF 120A 191nC@10V 2.8V@1mA 263W 3.4mΩ@10V 55V 742pF 982pF N-Channel - MOSFETs ROHS