BUK664R4-55C,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK664R4-55C,118
JLCPCB Part #
C549786
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 124nC@10V 2.3V 204W 380pF 4.2mΩ@10V 5.8nF 55V D2PAK MOSFETs ROHS