NB90-12S-S-C
MFR.Part #
NB90-12S-S-C
JLCPCB Part #
C396903
Package
Plugin,27.2x32mm
Description
-55℃~+85℃ 100mΩ 10ms 12V 15ms 160Ω 30V@DC、277V@AC 40A 900mW AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,27.2x32mm Power Relays ROHS