SMLJ170CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ170CE3/TR13
JLCPCB Part #
C5900497
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 170V 189V 2uA 304V 3kW@10/1000us 9.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS