SMAJ170CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ170CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445836
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.6A 170V 189V 304V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS