MASMLJ18A/TR
MFR.Part #
MASMLJ18A/TR
JLCPCB Part #
C6085711
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 102.8A@10/1000us 18V 20V 29.2V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS