MXLSMLJ54CA/TR
MFR.Part #
MXLSMLJ54CA/TR
JLCPCB Part #
C3707198
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
2uA 34.4A 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS