SMLJ10AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ10AE3/TR13
JLCPCB Part #
C6229281
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 176.4A@10/1000us 17V 3kW@10/1000us 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS