SMLJ11CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ11CE3/TR13
JLCPCB Part #
C7364137
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 20.1V 3kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS