SMCJ30AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ30AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448053
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS