SMCJ130AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ130AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448190
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 130V 144V 1uA 209V 7.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS