SMAJ17CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ17CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3705388
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 16.4A 17V 18.9V 30.5V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS