SMAJ15CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ15CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3706616
Package
DO-214AC(SMA)
Description
15V 16.7V 18.8A 1uA 26.9V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS