SMAJ14CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ14CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445887
Package
DO-214AC(SMA)
Description
14V 15.6V 21.5A 23.2V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS