SMAJ11CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ11CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445195
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 27.4A 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS