JAN1N5415/TR
MFR.Part #
JAN1N5415/TR
JLCPCB Part #
C17444198
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 150ns 1uA@50V 3A 50V 插件 Switching Diodes ROHS