SMAJ13CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ13CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445158
Package
DO-214AC(SMA)
Description
13V 14.4V 21.5V 23.2A 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS