PIC17C42A-33I/P
MFR.Part #
PIC17C42A-33I/P
JLCPCB Part #
C647940
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 232Byte 33 33MHz 4.5V~6V 4KB 8 Bit External OTP PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS