PIC17C42A-33/PQ
MFR.Part #
PIC17C42A-33/PQ
JLCPCB Part #
C637347
Package
MQFP-44(10x10)
Description
0℃~+70℃ 232Byte 33 33MHz 4.5V~6V 4KB 8 Bit External OTP PIC MQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS