PIC16C712-20E/SS
MFR.Part #
PIC16C712-20E/SS
JLCPCB Part #
C639156
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+125℃ 1.75KB 128Byte 13 20MHz 4V~5.5V 8 Bit 8bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS