DSC1001CI2-150.0000
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
DSC1001CI2-150.0000
JLCPCB Part #
C1671264
Package
OSC-SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.3V 12.2mA 150MHz SMD-4P Crystal Oscillators ROHS