PIC16C712-20E/SO
MFR.Part #
PIC16C712-20E/SO
JLCPCB Part #
C642620
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+125℃ 1.75KB 128Byte 13 20MHz 4V~5.5V 8 Bit 8bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS