PIC12C671-10/P
MFR.Part #
PIC12C671-10/P
JLCPCB Part #
C640498
Description
0℃~+70℃ 1.75KB 10MHz 128Byte 3V~5.5V 5 8 Bit 8bit Built-in OTP PIC PDIP-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS