PIC12C671-10E/P
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC12C671-10E/P
JLCPCB Part #
C640496
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+125℃ 1.75KB 10MHz 128Byte 3V~5.5V 5 8 Bit 8bit Built-in OTP PIC PDIP-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS