1N5929APE3/TR12
MFR.Part #
1N5929APE3/TR12
JLCPCB Part #
C6047775
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 15V 1uA@11.4V 600Ω 9Ω ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS