SMLJ24CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ24CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448047
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW@10/1000us 77.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS