MSMCJLCE14A/TR
MFR.Part #
MSMCJLCE14A/TR
JLCPCB Part #
C2448608
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 14V 15.6V 23.2V 5uA 65A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS