PIC16C622-20E/SO
MFR.Part #
PIC16C622-20E/SO
JLCPCB Part #
C642594
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+125℃ 128Byte 13 20MHz 3.5KB 3V~6V 8 Bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS