MXSMCGLCE26AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE26AE3
JLCPCB Part #
C2630315
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 26V 28.9V 36A 42.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS