MASMCGLCE26AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE26AE3
JLCPCB Part #
C7222401
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100pF 26V 28.9V 36A@10/1000us 42.1V 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)