MXSMCGLCE16AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE16AE3
JLCPCB Part #
C2630053
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 16V 17.8V 26V 57A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS