SMCG30A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG30A-HR
JLCPCB Part #
C1980436
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS