MXSMCG24CAE3
MFR.Part #
MXSMCG24CAE3
JLCPCB Part #
C2635984
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 24V 26.7V 38.6A 38.9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS