MXSMCG20CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMCG20CAE3
JLCPCB Part #
C2635988
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS