MXPLAD6.5KP30CA
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP30CA
JLCPCB Part #
C2629509
Description
135A 30V 33.3V 48.4V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS