MSMBG90CAE3
MFR.Part #
MSMBG90CAE3
JLCPCB Part #
C3707318
Description
100V 146V 1uA 4.1A 600W 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)