MXLPLAD30KP15A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP15A
JLCPCB Part #
C2633144
Description
-55℃~+150℃ 1.164kA 15V 16.7V 25.8V 30kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS